Kurzy

Tyto kurzy jsou určené všem studentům, kteří se chtějí naučit cizí jazyk nebo si prohloubit své doposud získané znalosti. Výuka je vedena školenými a kvalifikovanými lektory zajímavou formou a prostřednictvím kombinace procvičování všech jazykových dovedností (gramatika, poslech, čtení, psaní, konverzace). Používáme metodu domácího studia "A-learning". Díky této metodě mohou posluchači probranou látku procvičovat doma prostřednictvím úkolů zaslaných e-mailem a odesílat zpět ke kontrole lektorům. 

Číst dál: Kurzy

Individuální výuka

Tento druh výuky je určen všem, kteří se z jakýchkoli důvodů nemohou účastnit skupinových kurzů, nebo chtějí studovat jazyk intenzivně. Výuka probíhá po dohodě se studentem v prostorech jazykové školy. V rámci individuální výuky je možná příprava na mezinárodní jazykové zkoušky nebo certifikáty, i pouhé doučování. Výuka může probíhat i ve dvou nebo ve třech studentech.

Číst dál: Individuální výuka

Maturita, FCE

Naše jazyková škola již několik let nabízí přípravné kurzy ke státní maturitě. Do kurzu se můžete přihlásit již ve 3. ročníku studia střední školy. Výuka je vedena lektory, kteří absolvovali školení CERMAT. Používáme materiály doporučované MŠMT ČR pro úspěšné zvládnutí státních maturit. Kladem důraz na nejen na zvládnutí písemné části státní maturity, ale i ústní. Ve skupině je 4 až 8 studentů.

Číst dál: Maturita, FCE