Letní aktivity 2018

Zahájili jsme zápisy na příměstské tábory, do letní anglické školičky, do kurzů, na individuální výuku, doučování. Neváhejte nás kontaktovat nebo osobně navštívit v kanceláři jazykové školy. Připravili jsme pro vás širokou nabídku výuky pro dospělé, studenty, školáky a malé děti. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Příměstské tábory s Aháčkem

Příměstské tábory pořádáme pro děti, které dávají přednost každodennímu návratu domů a chtějí se zdokonalit v anglickém jazyce. Rozdělení dětí do skupin po 6 – 8 dětech bude nejen podle věku, ale především podle pokročilosti. Vhodné pro děti od 6 do 14 let. V průběhu jednoho týdne je kromě výuky, která probíhá zábavnou formou v dopoledních hodinách, připravena je i spousta zajímavých a zábavných činností, které zahrnují sportovní hry, výlety, soutěže a celodenní výlet. Děti budou během celého dne pod vedením kvalifikovaných a zkušených pedagogů. Během dne je zajištěno teplé jídlo a v průběhu celého dne dodržujeme pitný režim.

 Termín I : 16.7.—20.7.2018

Termín II : 23.7.-27.7.2018

Cena:  1850,- týden

Další termíny dle zájmu

Celodenní prázdninová školička s Aháčkem

Celodenní výuka angličtiny pro děti ve věku od 3 do 6 let probíhá nenásilnou a zábavnou formou, prostřednictvím her, písniček, říkanek, kreslení v době od 8.00 do 16.00. Používáme moderní výukové metody a materiály, při kterých se Vaše děti rozhodně nebudou nudit. Skupinka s maximálním počtem 8 dětí zaručuje, že si vaše dítě kromě příjemných zážitků odnese i hodně nových znalostí. Jsme schopni poskytnout dětem maximální zázemí nejen pro hravou formu výuky, ale také pro odpolední odpočinek (spánek) a pobyt na čerstvém vzduchu. Během celého dne je zajištěno stravování (dvě svačinky a oběd) a pitný režim.  Naším cílem je ukázat, že angličtina může být i zábava.

Termín I : 16.7.—20.7.2018

Termín II : 23.7.-27.7.2018

Cena:  1850,- týden

Další termíny dle zájmu

 

*Cena zahrnuje dvě svačinky, oběd, pitný režim, včetně všech materiálů používaných v tvořivé dílně.