Odpolední a večerní kurzy

Tyto kurzy jsou určeny všem, kteří se chtějí naučit cizí jazyk nebo si prohloubit své doposud získané znalosti. Výuka je vedena školenými lektory zajímavou formou prostřednictvím kombinace procvičování všech jazykových dovedností (gramatika, poslech, čtení, psaní, konverzace). Používáme metodu domácího studia "A-learning". Díky této metodě mohou posluchači probranou látku procvičovat doma prostřednictvím úkolů zaslaných e-mailem a odesílat zpět ke kontrole lektorům. Kurzy jsou přizpůsobovány požadavkům studentů, neučíme pouze podle učebnice, ale především se snažíme studenty naučit komunikovat bez zábran.

Číst dál: Odpolední a večerní kurzy

Individuální výuka

Tento druh výuky je určen všem, kteří se z jakýchkoli důvodů nemohou účastnit skupinových kurzů, nebo chtějí studovat jazyk intenzivně. Výuka probíhá po dohodě se studentem v prostorech jazykové školy. V rámci individuální výuky je možná příprava na mezinárodní jazykové zkoušky nebo certifikáty, i pouhé doučování. Výuka může probíhat i ve dvou nebo ve třech studentech.

Číst dál: Individuální výuka

Intenzivní kurzy

Od počátku svého vzniku pro Vás jazyková škola pořádá víkendové a týdenní intenzivní kurzy pro dospělé a pro děti. Kurzy jsou určeny pro účastníky všech stupňů pokročilosti. Víkendové kurzy s dotací 40 vyučovacích hodin probíhají po dobu 4 víkendů. Týdenní kurzy s dotací 20 vyučovacích hodin probíhají po dobu jednoho pracovního týdne v dopoledních nebo odpoledních hodinách během letních prázdnin a jsou určeny pro děti i pro dospělé. Výuka probíhá ve skupinkách po 4 - 8 studentech. Pro děti pořádáme výuku především v dopoledních hodinách, ve skupinkách po 4 - 8 studentech.

Číst dál: Intenzivní kurzy