Tábory, Školička

V průběhu letních prázdnin pořádáme jazykové kurzy ve formě příměstského táboru a celodenní jazykové školičky. Jazykových táborů se  mohou zúčastnit děti ve věku od 6 do 15 let a jakéhokoliv stupně pokročilosti. Jazyková školička je určena dětem od 3 do 6 let.

  •  Přihláška pro Příměstský tábor a prázdninovou školičku

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR 

Příměstské tábory pořádáme pro děti, které dávají přednost každodennímu návratu domů a chtějí se zdokonalit v anglickém jazyce. Rozdělení dětí do skupin po 6 – 8 dětech bude nejen podle věku, ale také podle pokročilosti. Vhodné pro děti od 6 do 14 let. V průběhu jednoho týdne je kromě výuky, která probíhá zábavnou formou v dopoledních hodinách, připravena i spousta zajímavých a zábavných činností, které zahrnují sportovní hry, výlety, soutěže a celodenní výlet. Děti budou během celého dne pod vedením kvalifikovaných a zkušených pedagogů. Během dne je zajištěno teplé jídlo a v průběhu celého dne dodržujeme pitný režim.

 Termín I : 28.7.—1.8.2014

Termín II : 11.8.-15.8.2014

Cena:  1750,- týden

CELODENNÍ PRÁZDNINOVÁ ŠKOLIČKA

Celodenní výuka angličtiny pro děti ve věku od 3 do 6 let probíhá nenásilnou a zábavnou formou, prostřednictvím her, písniček, říkanek, kreslení v době od 8.00 do 16.00. Používáme moderní výukové metody a materiály, při kterých se Vaše děti rozhodně nebudou nudit. Skupinka s maximálním počtem 12 dětí zaručuje, že si vaše dítě kromě příjemných zážitků odnese i hodně nových znalostí. Ve spolupráci s MC Klubíčko jsme schopni poskytnout dětem maximální zázemí nejen pro hravou formu výuky, ale také pro odpolední odpočinek (spánek) a pobyt na čerstvém vzduchu. Během celého dne je zajištěno stravování (dvě svačinky a oběd) a pitný režim.  Naším cílem je ukázat, že angličtina může být i zábava.

 Termíny:

 

21.7. - 25.7.2014

 

4.8. - 8.8.2014

 

Cena 1890* Kč / týden

*Cena zahrnuje dvě svačinky, oběd, pitný režim, včetně všech materiálů používaných v tvořivé dílně.