Kurzy

Od roku 2001 organizujeme kromě kurzů pro dospělé také kurzy pro děti. Výuka je vedena kvalitními a kvalifikovanými lektory, kteří mají zkušenosti a praxi ve výuce dětí v mateřských a základních školách. Naším cílem je vypěstovat v dítěti kladný vztah k cizímu jazyku a naučit ho nejen mluvit. Ve výuce, která probíhá ve skupinkách po 4 - 6 dětech, využíváme metody odpovídající věku a pokročilosti dětí: hry, projekty, písničky, pohádky, kreslení aj. Materiály volíme z mezinárodní nabídky učebnic dle potřeby dětí. 

Číst dál: Kurzy

Individuální výuka

Tento druh výuky je určen všem, kteří se z jakýchkoli důvodů nemohou účastnit skupinových kurzů, nebo chtějí studovat jazyk intenzivně. Výuka probíhá po dohodě se studentem v prostorech jazykové školy. V rámci individuální výuky je možná příprava na mezinárodní jazykové zkoušky nebo certifikáty, i pouhé doučování. Výuka může probíhat i ve dvou nebo ve třech.

Číst dál: Individuální výuka

Tábory, Školička

V průběhu letních prázdnin pořádáme jazykové kurzy ve formě příměstského táboru a celodenní jazykové školičky. Jazykových táborů se  mohou zúčastnit děti ve věku od 6 do 15 let a jakéhokoliv stupně pokročilosti. Jazyková školička je určena dětem od 3 do 6 let.

Číst dál: Tábory, Školička